Visi, kurie sugeba matyti grožį, niekada nepasensta!
Kiekvienas žmogus yra unikalus, o taipogi ir jo šypsena. Šypsodamiesi mes tarsi kviečiame draugus geriau mus pažinti. Puikų to pavyzdį rodo įžymybės: Džiulija Roberts, Džordžas Klunis ir kt. šypsosi ypač patraukliai.
Ne kiekvienas turi natūralius, lygius, baltus dantis. Ar šypsotės ir juokiatės tik prisidengę burną ranka arba sučiaupę lūpas? Dabar galite tai pamiršti. Šypsokitės ir juokitės spontaniškai, džiaugsmingai, pasitikėdami savimi ir atsipalaidavę! Ortodontinio gydymo, venyrų (keramikinės dantų laminatės) ir/arba keramikinių karūnėlių dėka nepatrauklūs tarpai tarp dantų, nelygumai, arba patamsėję dantys, kurių negalima balinti (dėl anksčiau atlikto danties šaknies kanalo gydymo) gali būti pašalinti, o vietoj to galite sukurti patrauklią ir malonią išvaizdą – tai kurkas paprasčiau, nei manote!
Dantų balinimas prieš protezavimo ir grožio procedūras gali pagerinti galutinį rezultatą
Gražūs žmonės su nepriekaištingai baltais dantimis šypsosi mums iš žurnalų viršelių, reklaminių lentų, televizorių ekranų ir kitų žiniasklaidos priemonių. Ar įmanoma turėti tokius baltus dantis? Taip, visiškai nesudėtingas metodas, vadinamas dantų balinimu, tai padaro prieinama kiekvienam.
Vartojant kavą, arbatą, raudoną vyną, tabaką ir coca-colą arba tiesiog dėl natūralaus senėjimo proceso dantys patamsėja arba ant jų atsiranda dėmių. Dantis galima išbalinti nesukeliant jokių komplikacijų.
Paprastai rezultatai matomi du – tris metus ar net ilgiau, priklausomai nuo jūsų asmeninės burnos higienos ir valgymo įpročių. Prireikus dantis galima pakartotinai išbalinti po dviejų metų.
„Šviežiai spaustos apelsinų sultys dantų emaliui kenkia labiau, nei šiuolaikinis dantų balinimas”.
Profesionalus dantų balinimas atliekamas naudojant aktyvųjį deguonį, kuris išbalina nepatrauklius dantų spalvos pigmentus. Šios procedūros metu dantų emalis nepašalinamas, nenudilinamas ir nenuėsdinamas. Dantų išbalinimo lygis yra individualus ir priklauso nuo pirminės jūsų dantų spalvos. Priklausomai nuo dantų patamsėjimo laipsnio, dantis išbalinti galima 1-14 atspalvių.
Prieš dantų balinimą dantų gydytojas turėtų patikrinti dantis ir plombas, o prireikus atlikti profesionalią burnos higieną (dantų valymą nuo apnašų). Be to, reikėtų atkreipti dėmesį, kad išbalinti įmanoma tik jūsų paties dantis (karūnėlių, dantų tiltų ar venyrų išbalinti neįmanoma). Tai – dar viena priežastis, dėl kurios dantų balinimo procedūrą reikėtų atlikti prieš dantų protezavimą.
Taigi, ar įmanoma išmatuoti, suskirstyti į kategorijas ir standartizuoti šypsenas?
Taip, ir mes galime jums paaiškinti, kaip.
Dantenos turėtų būti šviesiai rausvos spalvos, tolygiai prigludusios prie dantų, o pažiūrėjus iš arčiau, padengtos smulkiais brūkšneliais. Pirmasis viršutinis dantis turėtų būti šviesiausias, antrasis kiek tamsesnis, o trečiasis tamsiausias.
Šypsena laikoma jaunatviška ir dinamiška, kai matosi daugiau viršutiniame žandikaulyje esančių dantų, nei apatiniame. Harmoningai išvaizdai labai svarbi viršutinių dantų simetrija; kita vertus, nežymi apatinių dantų asimetrija suteikia natūralumo. Be to, norint atrodyti natūraliai, svarbu tarpusavyje suderinti paviršiaus, sodrumo ir erdvės kontrastus, o taip pat perregimumą ir opalescenciją.
Kiti kerinčios šypsenos kriterijai yra dantų geometrija ir raudonos ir baltos spalvos estetika. Šiuolaikinės odontologijos dėka dabar per gyvenimą žengti galima turint nepriekaištingą baltą šypseną. Yra daug galimybių „išblizginti” jūsų dantis. Šiuolaikinėje visuomenėje kūno priežiūra ir asmens higiena laikoma vis svarbesne, skiriama vis daugiau laiko sau.
„Sveikatingumas” – naujos stebuklingos geresnės savijautos ir pasitenkinimo asmeniniu, o taip pat ir profesiniu gyvenimu formulės pavadinimas. Dantų estetika nesusideda vien tik iš gražių, baltų dantų; visų pirma ją sudaro sveiki dantys ir sveikas kūnas. Pasak tailandiečių patarlės, „besišypsantis žmogus rodo savo dantis”.